Aktuality

Galerie

Zobrazit celou galerii

BAND O’CLOCK VÁLÍ!!!

Dnešní ráno před školou patřilo skvělé hudbě a výborné atmosféře. O tu se postarala školní kapela Band O’Clock, která svým energickým vystoupením zpříjemnila příchod do školy všem žákům, učitelům i rodičům.

Děkujeme kapele za parádní vystoupení a těšíme se na další! 🎵👏

Zpět na seznam